W celu podłączenia telefonu komórkowego do anteny zewnętrznej i ładowania, należy włożyć telefon do uchwytu.
Otworzyć schowek na telefon.
Nasadzić uchwyt telefonu komórkowego na zamontowany wspornik (patrz oddzielna instrukcja montażu uchwytu telefonu komórkowego).
Włożyć telefon w uchwyt (patrz oddzielna instrukcja montażu uchwytu telefonu komórkowego).
Info Telefon komórkowy może być eksploatowany także poza uchwytem. W tym przypadku funkcja ładowania i anteny jest jednak niedostępna. |
Aby można było korzystać z modułu telefonu z Bluetooth (profil SAP), należy go umieścić w zainstalowanym wcześniej uchwycie. Dzięki temu jest on połączony z anteną zewnętrzną. Jeśli w takiej sytuacji telefon ma być ładowany, należy podłączyć go do złącza USB.
Dalsze informacje na temat modułu telefonu z Bluetooth (profil SAP) znajdują się w cyfrowej instrukcji obsługi.
Ważne zasady bezpieczeństwa
OSTRZEŻENIE
W przypadku obsługi urządzeń komunikacyjnych podczas jazdy uwaga
kierowcy jest odwrócona od sytuacji na drodze. Poza tym można
utracić kontrolę nad pojazdem. Istnieje ryzyko wypadku!
Takie ...
Zamykanie pokrywy komory silnika
Unieść nieco pokrywę komory silnika i równocześnie wyjąć drążek
ustalający 4 z żółtego zaczepu 3.
Złożyć drążek ustalający 4 w dół i wcisnąć w mocowanie 5 aby został
zablokowany.
Puścić po ...
Układ wydechowy AMG Performance
(pojazdy Mercedes-AMG)
Za pomocą położeń klapy spalin można wybierać pomiędzy różnymi
głośnościami dochodzącymi z układu wydechowego AMG Performance.
Jeśli zapłon zostanie wyłączony na krócej niż cztery godziny, podczas
nast ...