Funkcja regulacji balansu służy do regulacji podziału dźwięku między głośnikami z lewej i prawej strony.
Funkcja regulacji głośności przód-tył służy do rozprowadzania dźwięku od przodu do tyłu w pojazdach wyposażonych w tylne głośniki.
6000CD
Naciśnij przycisk SOUND cztery raz, aby wyregulować balans lub pięć razy, aby wyregulować ustawienie głośności przód-tył.
Dokonaj odpowiedniej regulacji za pomocą przełącznika regulacji głośności lub, w niektórych urządzeniach, za pomocą przycisku wyszukiwania w górę lub w dół skali.
Sony i Sony DAB
Naciśnij przycisk FAD/BAL raz, aby wybrać funkcję regulacji głośności przód-tył lub dwa razy, aby wybrać funkcję regulacji balansu.
Za pomocą przycisków nawigacji w górę i w dół wykonaj regulację głośności przód-tył, a za pomocą przycisków nawigacji w lewo i w prawo dokonaj regulacji balansu.
Wybrany poziom ustawienia pokazywany jest na wyświetlaczu.
Przyciski zaprogramowanych stacji
Funkcja ta umożliwia zapisanie w pamięci
ulubionych stacji, aby można je było
nastawić wybierając tylko zakres i
naciskając jeden z przycisków
zaprogramowanych stacji (numerycznych).
Wybierz zakres fal.
Nastaw wybranÄ… stacjÄ™ ...
Wymiana uszkodzonych elementów w oponach przystosowanych dojazdy awaryjnej
Opony przystosowane dojazdy awaryjnej zostały skonstruowane specjalnie dla
tego samochodu i sq do nieao dostosowane.
UWAGA!
Oprócz zalecanego użycia opon przystosowanych dojazdy awaryjnej,
również obręcz mu ...
Holowanie z uniesionÄ… osiÄ…
przedniÄ…
Podczas holowania pojazdu z uniesioną osią przednią należy przestrzegać
wskazówek dotyczących bezpieczeństwa.
Holowanie z uniesioną osią przednią jest możliwe
tylko w pojazdach bez 4MATIC.
...